Aktualno IZDVAJAMO Sport

Sport caffe Čibača zapalila Kutiju šibica Foto/Video

Ekipa Sport caffe Čibača – Župa dubrovačka – Ariva danas je nastupila na tradicionalnom turniru veterana -Kutiji šibica. Nakon velike pobjede u prvom kolu nad ekipom MNK Oktogon sa 4:0 i danas su nadigrali ekipu Bilić Erić Security u svim segmentima igre te slavili s uvjerljivih 5:0.

Sport caffe Čibača – Bilić Erić Security   5:0 (2:0)

  (1:0 Miljenko Meštrović, 2:0 Ivica Karabogdan, 3:0 Boris Raić,  4:0 Ivica Karabogdan , 5:0 Miljenko Meštrović)

Za Sport caffe Čibača – Župa dubrovačka – Ariva  Boris Raić(1), Joško Atias, Mladen Križanović, Dragan Palameta, Nino Kulaš, Mladen Nikolić, Robert Bender, Ivica Karabogdan(2), Ile Katić, Miljenko Meštrović(2), Mario Puljić te kapetan Mario Raguž. Ostali članovi stručnog stožera: Zdenko Bulić, Marijo Lučić, Ivo Đangradović, Tomo Kulaš.  Voditelj: Igor Guljelmović.

Pogledajte video za treći gol Borisa Raića

Pogledajte golove za 1:0 i 5:0 Miljenka Meštrovića

 

 

Sport caffe Čibača – Ariva sutra u nedjelju 16.prosinca, u 13 :20 sati igra protiv Restorana Sofra za kojeg nastupaju Boris Živković, Goran Vlaović i mnogi drugi bivši igrači s prvoligaških travnjaka, a oni su ujedno i lanjski finalisti.

Ovim putem pozivamo sve koji su u mogućnosti da dođu u nedjelju 16.12 2018 g u 13:20 sati u dvoranu Doma sportova u Zagrebu i podrže Sport caffe Čibaču.

Osim dominacije na terenu, dominirali smo i na tribinama. Tko je sve bodrio Sport caffe Čibaču -Ariva pogledajte na fotografijama.