IZDVAJAMO Sport

Boćanje: Niko Sukno i Joško Kokanović pobjednici turnira parova “Gornji Brgat 2018”

Sinoć je završen prvi ovogodišnji tradicionalni zimski turnir parova na Gornjem Brgatu. Na turniru je nastupilo 49 parova. Pobjednici turnira postali su Niko Sukno i Joško Kokanović. Oni su u jako dobrom i zanimljivom finalu bili bolji od Pera Meda, Stijepa Svićarevića i Mata Balarina. Treće mjesto pripalo je Božu Žmirku, Stijepu Memuniću i Toniju Lučiću, dok su četvrti bili Stanko Matković, Damir Ilić, Pero Fiorović i Dalibor Lahalo. Najbolji su nagrađeni medaljama i novčanim nagradama. Turnir je vodio Mato Balarin, a završni dan je sudio Ivo Jeljenić. Nakon završetka turnira upriličena je zajednička večera od strane organizatora za sve sudionike turnira i ostale goste.

Rezultati završnog dana:

Polufinale:

Niko Sukno, Joško Kokanović – Stijepo Memunić, Božo Žmirak (Toni Lučić)  13:6

Pero Medo, Stijepo Svićarević – Damir Ikić, Stanko Matković (Pero Fiorović)  13:10

Finale:

Niko Sukno, Joško Kokanović – Pero Medo, Stijepo Svićarević  8:7