IZDVAJAMO Sport

Nogometaši NK Župe dubrovačke nastavljaju s pobjedama

Nogometaši NK Župe dubrovačke danas su gostovali kod jako neugodnog domaćina SD Smokvica na Korčuli i pobijedili s 3:2. Usprkos lošem terenu i nepovoljnim vremenskim uvjetima, Župljani golovima kapetana  Velimira Kajbe u 28.minuti i Kristijana Prkuta u 35.minuti odlaze na poluvrijeme s uvjerljivih 2:0. U 69.minuti SD Smokvica smanjuje na 2:1 preko Luke Tomića te domaćinu vraća kakvu-takvu nadu. Ali Župa pogotkom Frana Mrđena u 82.minuti dolazi do nedostižnih 3:1 i u samom kraju SD Smokvice uspjevaju zabiti i drugi gol preko Josipa Žaknića u 90.minuti što im nije bilo dovoljno za konačnih SD Smokvica- NK Župa dubrovačka 2:3.

 

SD SMOKVICA-ŽUPA DUBROVAČKA 2:3(0:2)

0:1 Velimir Kajba 28. ,0:2 Kristijan Prkut 35. ,1:2 Luka Tomić 69. ,1:3 Frano Mrđen 82. ,2:3 Josip Žaknić 90+2

ŽUPA DUBROVAČKA: Faris Sarić, Marko Šećer, David Gabrić, Mario Runje, Kristijan Prkut (od 70. Josip Vidić), Viktor Lekaj , Velimir Kajba (c), Ante Kovačić , Antonio Lipotić(od 66. Božo Raguž), Nemanja Mijodanić, Frano Mrđen.