IZDVAJAMO Zdrav život

Dječji smoothie

Zasigurno često banane s pjegicama ili u žuto smeđem/crnom ogrtaču djeci nisu primamljive, a ni nama. Banana tada promjeni okus iako kažu stručnjaci da je baš tada najzdravija. No, većina radije jede to voće u onom žutom ogrtaču pa skoro i zelenijem. Tako smo i mi bili odbojni prema tim pjegastim bananama dok nam naša urednica za ugodan ostatak dana nije pripremila smoothie za djecu koji smo zapravo mi grabili od djece našim duplo većim žlicama. Jednom riječju PREEEUKUSNO i JAKO HRANJIVO! Večeru smo, iskreno govoreći, upravo zahvaljujući ovom zdravom smoothie-u preskočili.

U svoj blender je stavila svašta i bili smo skeptični ali upravo taj miks je bio pun pogodak. Jedva smo otkrili sastojke te ih sada rado djelimo s Vama.

Sastojci :

 3 banane s velikim crnim pjegicama

1  šalica čokoladnih pahuljica

5 petit keksa

1 jabuka

1 šalica mlijeka (ako želite gusto stavite 1/2)

Sok od pola svježe cijeđene naranče

I sve to smiksati u blenderu.

Uživajte u savršeno komponiranom okusu!

 

Recept by: Županet