Aktualno

Dodijela nagrada za najbolje radove na temu katastrofa i snaga sustava civilne zaštite/FOTOGALERIJA

U dvorani župske škole na Mljekari prikazana je izložba radova djece i mladih iz naše županije pristiglih na Natječaj za likovne, literarne i foto radove djece i mladih na temu katastrofa i snaga sustava civilne zaštite i svečanoj dodjeli priznanja najboljim radovima na županijskoj razini. Uz priznanja autori najboljih likovnih i literarnih radova su dobili na poklon i knjige u izdanju Društva „Slagalica“.

Uz izložbu posjetitelji su mogli uživati u “balima” KUD-a Marko Marojica, uz Župske Mažoretke, te učenike župske škole koji su recitirali stihove o interventnim službama i njihovim poslovima koje je napisao zaposlenik Područnog ureda za zaštitu i spašavanje Dubrovnik Župljanin Leo Klešković.

Nagrade je dodijelili pročelnica Područnog ureda za zaštitu i spašavanje Dubrovnik Ana Miličić, pripadnici interventnih službi, te zamjenik općinskog Načelnika Mirko Maslać.