Aktualno Obavijesti

Općinski načelnik Silvio Nardelli sastao se danas u Hotelu Astarea s predsjednikom uprave Hotela Dubrovačka Rivijera.

Općinski načelnik Silvio Nardelli sastao se danas u Hotelu Astarea s Kristianom Šustarom, predsjednikom uprave Hotela Dubrovačka Rivijera.
Obzirom da su Hoteli Dubrovačka rivijera nedavno dobili novog vlasnika, Adris grupaciju, a gosp. Šustar na osobni zahtjev karijeru nastavlja u Zagrebu, želio se zahvaliti na višegodišnjoj suradnji s lokalnom zajednicom prilikom koje je došlo do rekonstrukcije hotela Astarea, izgradnje vanjskog bazena, rušenja i izgradnje Hotela Mlini, te izgradnje Hotela Sheraton u ukupnoj vrijednosti preko 70 milijuna eura.
Nardelli je iskazao zadovoljstvo nizom zajedničkih suradnji od izrade urbanističkog plana uređenja, projektne dokumentacije i odrađenih projekata koju su utjecali na poboljšanje cjelokupne infrastrukture na ovom području.
„Bez obzira na vlasničku strukturu, i dalje ćemo poticati obnovu turističkih kapaciteta na svim razinama te osigurati kvalitetne preduvjete za obnovu i izgradnju.“, rekao je načelnik Općine Župa dubrovačka, Silvio Nardelli.