Aktualno

DUZS – UPOZORENJE

 

DNEVNO IZVJEŠĆE

ZA PODRUČJE DUBROVAČKO NERETVANSKE ŽUPANIJE

od 08:00 sati 06.03.2018. g. do 08:00 sati 07.03.2018. g.

 

  Sukladno informacijama koje smo zaprimili i koje su nam dostupne, dostavljamo vam dnevno izviješće o posebno izdvojenim događajima za područje Dubrovačko neretvanske županije za protekla 24 sata  i to kako slijedi:   

 Dana 06. ožujka 2018. godine u 13:57 u  ŽC112 Dubrovnik zaprimljena je dojava o padu dva stabla na parkingu iza Opće bolnice Dubrovnik. U jednom od vozila ostala je zaglavljena osoba. Na tehničku intervenciju izašla je  JVP Dubrovački vatrogasci.

 

 

  1. METEOROLOŠKE PRILIKE:

                                                                                                                    

UPOZORENJE: U drugom dijelu noći prema otvorenom moru mjestimice udari sjeverozapadnog vjetra 35-45 čv. Ponegdje neverin.

 

VREMENSKA PROGNOZA ZA JUŽNI JADRAN ZA 24 SATA:

Vjetar SE i SW 8-16 čv, u drugom dijelu noći u okretanju na NW 12-24 čv. More u jačanju na 2-3, u drugom dijelu noći 3-4. Vidljivost 10-20 km. Promjenljivo oblačno, mjestimice kiša, ponegdje pljusak s grmljavinom.

Temperatura zraka:  10- 14°C

STANJE I TENDENCIJA VODOSTAJA:

 Uredno

 

PROMET:  

 

  • Pomorski promet: Uredan
  • do srpnja 2018. godine za sav promet bit će zatvoren granični prijelaz Vitaljina, zbog radova. Moguće je koristiti granični prijelaz Karasovići.
  • od ožujka 2018. do 1. svibnja 2018. promet će na državnoj cesti DC8 od skretanja za glavni terminal u Zračnu luku Dubrovnik pa u dužini od 200 m teći naizmjence, jednim trakom, uz regulaciju semaforima.
  • Vozi se uz privremenu regulaciju prometa semaforima (naizmjence) na dionicama Jadranske magistrale (DC8):
  • od 7 do 17 sati u mjestu Doli
  • do 7 do 17 sati Banići-Slano;
  • od 7 do 15 sati kod mjesta Slivno;

 

 

 

                                                                       VODITELJ DEŽURNE SMJENE

                                                                              Josip Kuzman