Aktualno

Što pokloniti boljoj polovici za Valentinovo?

Dan zaljubljenih opasno se bliži, a ukoliko još niste svojoj boljoj polovici pronašli savršen poklon koji će ju zabaviti, biti koristan i podsjećati na vas – nudimo popis odličnih gadgeta za djevojke i žene koje definitivno ne bi odbile.

1. Prsten (ali ne onaj zaručnički – ili?)  Ringly prsteni napravljeni su da izgledaju lijepo i elegantno (kako bi nakit i trebao izgledati), a istovremeno su i korisni. Naime, Ringly prsten može se spojiti na mobitel te tako prikazivati najvažnije obavijesti. Primjerice, kada djevojka dobije poruku od svog dečka koji joj je kupio pametni prsten, on zavibrira i zasvijetli, umjesto da cijelo vrijeme gleda u mobitel. Naravno, samo ako odluči da želi dobivati takve obavijesti. Osim obavijesti na mobitelu, pametni prsten prati i fizičke aktivnosti

Pročitajte više na 24sata