Aktualno IZDVAJAMO

Od ponedjeljka u zgradi Općine može se produžiti abonamenat, Libertas učenicima uvodi novu vrstu karte za vožnje unutar općine

Kako bi povećao dostupnost svojih usluga i korisnicima olakšao aktivnosti vezane za produživanje abonamenata, Libertas Dubrovnik, u suradnji s općinom Župa dubrovačka, od ponedjeljka, 31.07.2023 – 08.08.2023. nastavlja s pružanjem svojih usluga na prodajnom mjestu u Župi dubrovačkoj.

Prodajno mjesto nalazi se u zgradi Općine, Vukovarska 48, prostoru Pisarnice. Radno vrijeme ovog prodajnog mjesta je od ponedjeljka do petka, u vremenu od 07:00 – 14:00.


U suradnji s općinama Župa dubrovačka i Konavle, Libertas je uveo novu vrstu karte koja će učenicima osnovnih i srednjih škola ovih općina omogućiti vožnje unutar matične općine tijekom ljetnih školskih praznika,odnosno do stjecanja prava na redovito učenički pokaz.

Navedena kartica moći će se kupiti od 01.08.2023. godine na prodajnim mjestima Cavtat i Župa dubrovačka, a vrijedit će 30 dana od prve aktivacije.