Aktualno IZDVAJAMO

UDRUGA KURENAT Nagrađeni najbolji ilustratori ovogodišnje majice za Eko cross

Nagrađeni najbolji ilustratori ovogodišnje majice za Eko cross.
-U prostorijama Općine Župa dubrovačka danas smo primili profesoricu likovne kulture i troje učenika Osnovne škole Župa dubrovačka, koji su sudjelovali u izradi vizuala za majicu ovogodišnjeg Eko crossa. Naime, u suradnji Kurenta s Osnovnom školom, profesorica likovne kulture Ivana Lujak provela je ideju sa učenicima od 5. do 8. razreda u osmišljavanju likovne ilustracije na temu Eko crossa koji će se tiskati na majici.
Od niza uspješnih crteža izabrana su tri najbolja i to redom: za najbolje rješenje izabran je rad Olivera Miletovića, učenika 8. razred. Drugo najbolje rješenje je rad učenice 7. razreda Nikoline Ereš, a treće učenice 8. razreda Karmen Marije Rodin.
Zahvaljujemo se svim učenicima koji su sudjelovali u ovom malom projektu i vidimo se na Eko crossa-u u nedjelju 28. svibnja s početkom u 17 sati, poručili su iz Udruge Kurenat.