Aktualno IZDVAJAMO

Marko Kriste predložen za predsjednika općinskog Vijeća, Marija Jelić izabrana na mjesto vršiteljice dužnosti predsjednice OO HDZ-a

Na sjednici općinskog odbora HDZ-a Župa dubrovačka održane 11.05.2023. godine, jednoglasno je na mjesto vršiteljice dužnosti predsjednice OO HDZ-a Župa dubrovačka izabrana gđa. Marija Jelić, predsjednica Zajednice žena Katarina Zrinski Župa dubrovačka. Gđa. Jelić je, sukladno Statutu HDZ-a izabrana na rok od 6 mjeseci u kojemu OO HDZ-a Župa dubrovačka treba provesti postupak unutarstranačkih izbora za mjesto predsjednika i dva potpredsjednika OO HDZ-a Župa dubrovačka.

Prijedlog općinskog odbora HDZ-a je da umjesto dosadašnjeg člana i predsjednika općinskog Vijeća gosp.Lovorka Kleškovića kao novi član bude gđa. Marita Tošić. 

Također općinski odbor HDZ-a jednoglasno je predložio da novi predsjednik općinskog Vijeća bude dosadašnji zamjenik predsjednika gosp. Marko Kriste, a njegov zamjenik gosp. Nikša Arbanasin. Ovakav prijedlog bit će uvršten u dnevni red naredne radne sjednice općinskog Vijeća.