Aktualno IZDVAJAMO

Poziv gospodarskim subjektima da prijave svoju djelatnost na žutim stranicama u novoj brošuri

Klaster Dubrovnik, u koji su uključene Turističke zajednice općina Mljet, Dubrovačko primorje, Župa Dubrovačka, Konavle i Turistička zajednica grada Dubrovnika kreiraju novu zajedničku brošuru i web stranicu. Ovim putem se pozivaju gospodarski subjekti s navedenih područja (Mljet, Dubrovačko primorje, Župa Dubrovačka, Konavle i Dubrovnik) da prijave svoju gospodarsku djelatnost na žutim stranicama u brošuri i na web stranici Klastera Dubrovnik. Gospodarske djelatnosti obuhvaćene ovim pozivom su:

  • Ugostiteljstvo (restaurant, pizzeria, fast food, OPG, slastičarna, noćni klub)
  • Putničke agencije i rent-a-car
  • Sport 
  • Posebne kategorije (usluge prilagođene osobama s invaliditetom, bisiklistima i vlasnicima kućnih ljubimaca).

Ispunjene upitnike potrebno je poslati na tic@tzdubrovnik.hr zaključno s 31. svibnja 2023.

Sportske aktivnosti

Ugostiteljski objekti

Putničke agencije i rent a car

Posebne kategorije