Aktualno IZDVAJAMO

SELF LOVE Otvoren prvi WALK-IN beauty bar u Sub City Centru

Danas se u Sub city centru otvorio novi salon za uljepšavanje. Self love beauty bar je zamišljen kao moderan kozmetički objekt gdje će se uljepšavati kako žene, tako i muškarci. Salon za uljepšavanje pružat će širok raspon “beauty” usluga kao što je Threading cijelog lica, bojanje obrva i trepavica, lash lift, brow lift, profesionalnog šminkanja te uređivanje noktiju koji će vršiti stručan tim.

-Iako postoji veliki broj salona za uljepšavanje, razlika je što će ovaj projekt biti na princip WALK-IN tj. usluge BEZ UGOVARANJA  termina, samim tim izbjegava se da klijenti svoj termin za uljepšavanje čekaju po mjesec dana kao što je slučaj kod klasičnih salona. Zbog toga i naziv “beauty bar”, a zašto  baš SELF LOVE? Jer sve kreće od Vas, da bi vas netko volio prvenstveno morate voljeti sebe, a mi smo tu da Vas dodatno uljepšamo. Nalazimo se u već svima poznatom Sub City Dubrovnik na prvom katu od 1. prosinca 2022. te povodom otvorenja iskoristite popust od 20% koji će trajati do 15. prosinca. Radujemo se Vašem dolasku – poručuju vlasnici novootvorenog salona.