Aktualno IZDVAJAMO

MALA RASPJEVANA ŽUPA Izabrano deset kandidata za veliko finale u parku Striježice

Na audiciji za pjevačko natjecanje “Mala raspjevana Župa” organizatori iz glazbenog sastava “Five” i OŠ Župa dubrovačka imali su priliku poslušati čak 40 učenika naše škole. Prema njihovom izboru, koji nije bio nimalo lagan, u velikom finalu koje će se održati u nedjelju, 12. lipnja u 18 sati u parku Striježice nastupit će:
1. Laura Drinovac, 7e
2. Damjan Vlašić, 6b
3. Karmen Dundić, 5e
4. Tadej Vlašić, 4a
5. Tea Bratoš, 4a
6. Anđelina Kevo, 4b
7. Lea Katarina Capurso, 4b
8. Veda Držanić, 4c
9. Laura Mišić, 3c
10. Robert Stjepović, 2b
-Svim ostalim kandidatima, a posebno onima najmlađima, zahvaljujemo na dolasku i trudu i želimo više sreće dogodine. Također sve učenike naše škole, njihove roditelje, bake, djedove, sve Župljane i njihove goste pozivamo 12.6. u park Striježice gdje će uz naše natjecatelje u revijalnom dijelu programa nastupiti i Karmen Mišić Račić, učenica 2b razreda, župske mažoretkinje, najmlađi članovi KUD-a Marko Marojica i gosti iznenađenja, poručili su organizatori.