Aktualno IZDVAJAMO

LOKALNI IZBORI 2021. Antun Bašić kandidat ŽUPKE za načelnika Župe dubrovačke

Danas je u Kuparima održana konferencija za medije na kojem je Župska stranka – ŽUPKA predstavila Antuna Bašića kao kandidata za načelnika Općine Župa dubrovačka na nadolazećim lokalnim izborima.

-Ovo je logični slijed događaja, kazao je Bašić osvrnuvši se na početak političkog djelovanja 2017. godine  nekad nezavisnih vijećnika koji su nakon dvije godine mandata osnovali ŽUPKU. – Mi i dalje predstavljamo grupu građana koja se odlučila aktivirati i odbila biti samo pasivni promatrač zbivanja oko nas – naglasio je Bašić te nastavio govoriti o aktualnim problemima u Župi. -Zasukat ćemo rukave i nastaviti raditi za dobrobit svih stanovnika Župe dubrovačke, bez obzira na njihovu političku opredjeljenost – obećao je Bašić na samom kraju.

Inače, Bašić je ujedno i predsjednik stranke, kandidat za načelnika te nositelj liste za Općinsko vijeće. Ostale kandidate za članove Općinskog vijeća ŽUPKA će predstaviti uskoro.