Aktualno IZDVAJAMO Obavijesti

Pokazne karte za Lokrum od utorka se preuzimaju u uredu Turističke zajednice

Načelnik Općine Silvio Nardelli jučer  je s ravnateljem Rezervata Lokrum Ivicom Grilecom potpisao  Ugovor o poslovnoj suradnji na osnovu kojega zainteresirani stanovnici Župe dubrovačke  imaju pravo na besplatne pokazne karte za Lokrum .

Rezervat Lokrum osigurao je za našu općinu 300 pokaznih karata.

Od ove godine karte se ne preuzimaju u zgradi Općine već u uredu Turističke zajednice Župe dubrovačke počevši od 23. lipnja do 7.srpnja ili do isteka zaliha karata, svakim radnim danom  u vremenu od 9 do 12 sati.

Za ostvariti pravo na besplatnu pokaznu kartu potrebno je donijeti osobnu iskaznicu na uvid  i jednu malu fotografiju. Djeca do 4 godine mogu se voziti besplatno i ne moraju vaditi pokazne karte.