Aktualno IZDVAJAMO Obavijesti

STOŽER CZ ŽUPA DUBROVAČKA Preuzimanje propusnica od sutra ispred zgrade Općine

Stožer civilne zaštite Općine Župa dubrovačka obavještava građane da će s obzirom na velik broj zahtjeva, propusnice od sutra, 25. ožujka 2020. preuzimati ispred zgrade Općine Župa dubrovačka, Vukovarska 48, Srebreno,  radnim danom u vremenu od 14:00 do 15:00 h.

Propusnice će moći preuzeti isključivo građani s opravdanim zahtjevima, a isti će biti telefonski obaviješteni.

Ponavljamo da zahtjeve možete dostaviti putem email-a: opcina@zupa-dubrovacka.hr ili na broj 020/487-470.

Sukladno Odluci Nacionalnog stožera civilne zaštite od 23. ožujka 2020. vezano za zabranu napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka, Stožer Civilne zaštite Općine Župa dubrovačka izdaje propusnice isključivo građanima koji imaju vitalne obiteljske razloga poput pružanja skrbi djeci i starijim osobama koji se nalaze izvan Općine Župa dubrovačka.