Aktualno IZDVAJAMO Konavle

KONOVIZIJA 2020. Pobjednik gospar Ivo Kordić; Marko Perkušić fantastičan ‘Nakon svih ovih godina’

U prepunoj ‘Kristalnoj dvorani’ na Grudi sinoć je održana Konovizija, zabavni spektakl koji se ne propušta. Ove godine na glazbenom natjecanju konavoskih sela sudjelovalo je i gostujuće mjesto iz Župe. Naš portal odabrao je Marka Perkušića iz Kupara kao župskog predstavnika koji je sinoć odličnom izvedbom  pjesme  ‘Nakon svih ovih godina’ (Bijelo Dugme) užario atmosferu u Domu kulture na Grudi. Prema uzoru  na Euroviziju, bodovanjem stučnog žirija iz svakog mjesta odabran je pobjednik – Ivo Kordić, predstavnik Drvenika koji je ujedno i najstariji sudionik ovogodišnje Konovizije. Dio vrhunske atmosfere pogledajte u fotogaleriji, a ako ste propustili ili želite pogledati ponovno Konoviziju 2020., repriza je večeras na Libertas televiziji od 19.10 sati.