Aktualno IZDVAJAMO

Sudjelujte u akciji “TJEDAN ODMORA VRIJEDAN” Putovanje Hrvatskom uz 50% popusta

Ministarstvo turizma Republike Hrvatske i Hrvatska turistička zajednica u postupku su finalizacije akcije i kampanje pod nazivom „Tjedan odmora vrijedan“ kojom se u terminu od 10. do 19.04.2020. omogućuje svim zainteresiranim građanima da putuju i upoznaju druge dijelove Hrvatske uz značajne uštede (50% popusta na usluge).

Na sudjelovanje u akciji mogu se prijaviti svi poslovni i privatni subjekti iz turističkog sektora poput hotela, privatnih iznajmljivača, turističkih agencija, restorana, barova, nacionalnih parkova i parkova prirode, muzeja, galerija, prijevoznika, rent-a-cara, iznajmljivača plovila te subjekata zdravstvenog i lječilišnog turizma.

Svi zainteresirani ponuđači mogu se prijaviti od 17.veljače na web stranici tjedanodmoravrijedan.hr gdje se mogu naći i detaljne informacije o ovoj akciji.