Aktualno IZDVAJAMO

ŽUPSKI ZIMSKI FESTIVAL Tko je dobio kućice?

Jutros su u zgradi Općine potpisani ugovori sa zakupcima kućica za vrijeme trajanja “Župskog zimskog festivala” od 13. prosinca do 01. siječnja.

Ključeve blagdanskih kućica dobili su:

  • Nautica 1980 j.d.o.o.
  • UO Tutto Bene
  • Seoska kuća Novaković
  • Udruga Slavonija u Dubrovniku
  • Fun H2O
  • UO Kogo

Ugostiteljski objekt TUTTO BENE prepoznao je i podržao događaj Adventa u Župi dubrovačkoj te ponudio sponzorstvo u vidu osiguravanja šest adventskih kućica koje će upotpuniti ugostiteljsku i trgovačku ponudu župskog adventskog razdoblja. Najam kućica je simboličan i humanitarnog karaktera.

Turistička zajednica u suradnji s Općinom Župa dubrovačka priređuje prigodni program koji će obuhvatiti niz događanja kulturnog i zabavnog karaktera, a organizirat će se i doček nove godine za sve uzraste.