Aktualno IZDVAJAMO Obavijesti

Antun Račić na prijemu u Općini Župa dubrovačka

Načelnik Nardelli jučer je u prostorijama Općine Župa dubrovačka primio Antuna Račića iz Solina, Hrvatskog MMA borca koji je 9. studenog  u spektaklu KSW-a 51  postao prvi prvak KSW-ove bantam kategorije ikada.
U prepunoj zagrebačkoj Areni Antun Račić odigrao je svoju najveću borbu u karijeri,  meč s najvećim ulogom KSW- 51 priredbe protiv Damiana Stasiaka najboljeg poljskog borca bantam kategorije bivšeg člana UFC-a. Najvećom pobjedom u svojoj karijeri osvojio je pojas koji mu otvara vrata najjačih svjetskih organizacija.
Nardelli je čestitao Račiću na ostvarenim rezultatima, doprinosu i promidžbi sportske kulture naše Općine, te mu zaželio daljnji uspjeh u sportskom napredovanju. Načelnik je uz čestitke uspješnom MMA borcu uručio i prigodne poklone.