Aktualno IZDVAJAMO

HBOR-ova individualna savjetovanja u ŽK Dubrovnik

Kako bi svojim članicama, poduzetnicima, omogućili bolju informiranost o kreditnim programima Hrvatske banke za obnovu i razvitak (HBOR), Županijska komora Dubrovnik u srijedu 13. studenog organizira individualna savjetovanja s voditeljicom HBOR-ova ureda za Dalmaciju, Mirom Krnetom.   

Ukoliko imate poslovnu ideju ili projekt prijavite se putem online obrasca dostupnog na web stranicama Županijske komore Dubrovnik ( www.hgk.hr/zupanijska-komora-dubrovnik). Prijave se primaju do 10. studenoga, o terminu individualnog savjetovanja biti ćete obavješteni na vašu e-mail adresu po završetku prijava. Savjetovanje će se održati u ŽK Dubrovnik, na adresi Pera Čingrije 6.

Dodatne informacije možete dobiti upitom na e-adresujdiklic@hgk.hr ili telefonom na broj: 020/ 312 097.

 

Foto: pixabay.com