Aktualno IZDVAJAMO Kultura

Pripremite maske jer sljedeći petak je ŽUPSKI LJETNI KARNEVO

Program za djecu ispred Starih Mlina vodi Vjeverica. Bit će oslikavanje lica, pravljenje pletenica, maskote i nastupi naših mažoretki, Kiseljačkih mažoretki Ljubičanstvenih i grupe DanceAround. Za to vrijeme će se polako okupljati maškari te prije povorke večerati i tratati se. Bit će i tradicionalna zdravica da se povorka okrijepi na po puta do Srebrenoga.
Zabavlja nas grupa Vertigo, koja je ove zime oduševila maškare na zabavi u Astarei, a očekujemo i par poznatih estradnih imena koji će otpjevati po jednu pjesmu. Još smo u pregovorima pa ne bismo otkrivali o kome je sve riječ.
Zahvaljujući susretljivosti direktora hotela Sheraton zabava je na šetnici ispred restorana Supetar, nekadašnjeg Galeba. – poručuju iz Župskog karnevala.