Aktualno IZDVAJAMO

“Ususret ljetu” U subotu humanitarna akcija u Župi sv. Ilara

Obitelji i mladi Župe sv.Ilara organiziraju humanitarnu akciju za mladu obitelj u potrebi u subotu 8. lipnja. Nakon svete mise u 17 sati povodom kraja školske godine, održat će se “Velika potraga za blagom” s početkom u 18 sati.

“Nakon Mise zahvalnice koja će se slaviti za sve školarce,mladi će animirati djecu kroz razne izazove, karte, plesne točke i sl. kako bi bili što uspješniji u pronalaženju skrivenog blaga. Što se tiče kolača, pozvani ste svi da napravite kolač i donesete ga u župnu dvoranu u Mlinima, u subotu do 16h. Kolači će biti ponuđeni na prodaju, a sav prihod od prodaje namjenjen je mladoj obitelji u potrebi. Znači…..djeca će biti animirana, a mame i tate će se osladiti kolačima i kavom, a na kraju ćemo svi zajedno pomoći onima kojima je to najpotrebnije. Imajmo srce za druge!” – poručuju organizatori.