Aktualno IZDVAJAMO Obavijesti

Rekreativna humanitarna biciklijada u nedjelju 9.lipnja

U sklopu obilježavanja programa Dana Općine, Općina Župa dubrovačka i Savjet mladih Općine Župa dubrovačka pozivaju vas na tradicionalnu 5. REKREATIVNU HUMANITARNU BICIKLIJADU koja će se održati u nedjelju, 9. lipnja s početkom u 17:30 sati.

Vožnja će se odvijati rutom: Ambulanta, iza Kantula, Mandaljena, Zagruda, Radovina, Sabovina, Lazine, Brnjine, Rijeka, Zakula do kružnog toka na Servisnoj zoni, te povratak zgrade općine.

Sudjelovanjem na biciklijadi i kupnjom majice u iznosu po želji sudionika pomaže se obiteljima Župe dubrovačke kojima je pomoć zaista potrebna. Svi sudionici uz majicu na poklon će dobiti bocu vode 0,5 l.

U znak zahvale, Općina poziva sve sudionike na tratamenat ispred zgrade općine gdje će se i završiti utrka.
Pridružite se ovom sportsko – rekreativnom događaju, provedite dan u prirodi pomažući drugima.

Predviđena biciklijada trebala se održati ovu nedjelju 2.lipnja, no zbog mogućnosti kiše odgađa se za sljedeću nedjelju 9.lipnja u 17:30.