Aktualno IZDVAJAMO

Održan radni sastanak župskih “Katarina”

U srijedu dana 8. svibnja 2019. godine održan je sastanak zajednice žena Katarina Zrinski HDZ-a općine Župa dubrovačka s početkom u 20 sati.

Predsjednica zajednice, gospođa Marija Jelić iznijela je dnevni red. Na sastanku je usvojen plan aktivnosti koje će se provoditi u tekućoj godini. Također, bilo je riječi i o nadolazećim Euro parlamentarnim izborima koji će se održati 26. svibnja 2019. godine.

Nadalje, članice su se usuglasile po pitanju imenovanja potrebitih obitelji s područja Župe dubrovačke kojima će donirati novac prikupljen u sklopu humanitarne akcije: „Božićni nakit ljubavi“. Humanitarne donacije planiraju se provesti do kraja svibnja, a riječ je o novčanom iznosu od 3.000,00 kuna.

Po završetku sastanka definirani su termini nadolazećih sastanaka te iznesen prijedlog za održavanje zajedničkog druženja s članicama zajednice žena Katarina Zrinski grada Dubrovnika.