Aktualno IZDVAJAMO

Ovogodišnji Biskupijski susret mladih u Mandaljeni 4.svibnja

Biskupijski susret mladih 2019. održat će se u Mandaljeni u subotu 4. svibnja pod geslom „CHRISTUS VIVIT”.

Na biskupijskom susretu mladih mogu sudjelovati svi srednjoškolci, studenti i mladi radnici koji se do 29. travnja (ponedjeljak) prijave svome župniku. Prijave su otvorene i dovoljno je da posjetite ili kontaktirate župnike.

Sve dodatne informacije možete saznati u najbližem župnom uredu, ili ako napišete mail s vašim upitom na mladi2014@gmail.com

Službeni dio programa u subotu 4. svibnja 2019. započet će okupljanjem ispred župne dvorane u 11:30. Nakon prigodnog pozdrava i kratkog nagovora, akreditiranja i podijele u grupe, sudionici će imati priliku za ispovijed i svetu misu, nakon čega slijede kateheze i rad u grupama te zabavni program. Same grupe bit će sastavljene od mladih iz različitih župa naše biskupije. Svaka grupa imat će svoga animatora koji će je voditi kroz čitav program.

 

Više na linku