Aktualno IZDVAJAMO

Želite uživati u našoj fantastičnoj Oreo torti?

Dragi naši čitatelji!

U lijepim i sunčanim danima koji nam slijede i lagano prizivaju proljeće, najljepše je piti kavu u dobrom društvu. Budimo se svi lagano iz zimskoga sna i uživamo u bezbrojnim zrakama sunca. Upravo zbog  dobrih starih a i novih druženja uz kavu, potrudili smo se da postanu ne samo dobri, nego najbolji. Kava, savršeno društvo i uz to preukusan dezert? Ma,ne može bolje!

Ovim putem dajemo našim slatkoljupcima i sladokuscima besplatnu kartu za let na našu Facebook stranicu/Instagram profil. Također, želimo Vam ugodan let bez turbulencija uzbuđenja! Molimo Vas, prvi zgrabite ovu Oreo tortu koja Vam figura na fotografiji i dokažite da imate najviše sreće kad je slatko u pitanju!

 

P.s. Good luck!

 

Vaš ŽupaNet.hr