Aktualno IZDVAJAMO Kultura

“BOKARIĆ”- Nova vrhunska župska komedija FOTO

Oprostite! Duboko se ispričavamo stanovnicima Martinovića, što je sinoć smijeh odjekivao cijelim njihovim mjestom. Iskreno, iznimno smo zahvalni amaterskoj glumačkoj družini “Sve za Župu“, što nas je vratila u prošlost i prikazala na komičan način odnos svekrve i i nevjeste. Kroz sažetak ove priče provlači se uloga babe Mare i nevjeste Džive, koje se na trenutke dobro slažu, a istovremeno na fantastično smiješan način frcaju iskre. Tijekom njihove svakodnevnice, isprepliću se i ostali jednako zanimljivi likovi koji ovu cijelu priču čine jednom savršenom idejom za koju je zaslužna prof.Fani Perun. Prilozi koji su skupljeni od ove  predstave su humanitarnog karaktera, te će biti od velike pomoći Jakovu Buliću.

U glavnoj ulozi nevjeste Džive je glavna urednica cijele predstave profesorica Fani Perun, dok je babu Maru savršeno prikazala Marija Bokarica.

U ostalim ulogama glume:

Pavo Zec: Frano

Ivana Brbora : Jele

Miho Duper : Pavo Plaćanin

Pero Miloslavić : Poštijer

Helena Lazarević : Cvijeta

Maro Sambrailo : dum Luko

Nina Miloslavić : Luce

Pero Bokarica : Miško

Orsat Moretić : Vlaho

Vinka Sambrailo Lazarević: Pere

Šaptačica : Ivana Ljubimir