Aktualno IZDVAJAMO

Tjedan ljepote & humanitarni tjedan

       

Već šestu godinu za redom UDRUŽENJE KOZMETIČARA Republike Hrvatske organizira Tjedan ljepote u svrhu promicanja njege lica i tijela te pružanja prilike što većem broju građana da posjete renomirane kozmetičke salone.  U Tjedanu ljepote koji će se održati u periodu od 11. do 17.veljače 2019. godine,  među salonima s područja cijele Hrvatske našao se i naš Beauty Line salon. Salon će u navedenom razdoblju  klijentima nuditi različite kozmetičke i beauty tretmane po fiksnoj cijeni,  1 tretman = 100,00 kn.

Vrijednost tretmana u redovnoj ponudi je višestruko veća, a pošto manifestacija ima humanitarnu svrhu pa će dio iznosa od kotizacija ići Dječjem domu Maslina  Dubrovnik.

Kako se  za vrijeme trajanja Tjedna ljepote uklopio i Dan zaljubljenih-Valentinovo, iskoristite i darujte s ljubavlju svojim boljim polovicama  neki od tretmana u ponudi salona Beauty Line, i pri tome pomozite Dječjem domu Maslina Dubrovnik.

DOBROTA JE LJEPOTA ŽIVOTA!