Aktualno IZDVAJAMO Odgoj i obrazovanje

„Iz kantuna pozitivne psihologije“ u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka

Dana 19. prosinca 2018. godine Nikica Kličan, prof. psihologije i Petra Šoletić, mag. psihologije, održale su radionicu s nazivom „Iz kantuna pozitivne psihologije“ u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka. Kako se bliži blagdansko razdoblje i raspoloženje,  u tom tonu je i održana radionica te se razgovaralo o važnosti pozitivnih misli i emocija te načinima osnaživanja sebe kao pojedinca.

Radionica je završila kratkom raspravom i komentarima na temu „sreće“(o čemu je bilo riječi u radionici) u kojoj svatko može pronaći nešto bitno za sebe. Povratne informacije od sudionika radionice su iznimno pozitivne naglašavajući zabavu, korisnost i praktičnost te će se iz tih razloga radionice ovakvog tipa i dalje prakticirati.