Aktualno IZDVAJAMO

“Najljepša priča” u Josipovcu

Danas je u Centru za rehabilitaciju Josipovac odrzana svečana božična priredba pod nazivom Najljepša priča. Bilo je lijepo vidjeti velik broj ljudi koji su ispunili predvorje Centra te svojom prisutnošću uveselili štićenike. Priredbi su između ostalih nazočili i predstavnici Županije, Općine Župe dubrovačke i Konavala te predstavnici Policijske uprave dubrovačko neretvanske županije. Ravnateljica Marina Sambrailo zahvalila je svim nazočnima koji pomažu i prate rad centra te dodijelila zahvalnice donatorima i sponzorima ustanove. Zahvalnice su dobili i mnogobrojni poduzetnici iz različitih gospodarskih grana; Nermin Spahić i vlasnici caffea Milano koji su i zaposlili štićenike centra, zatim Ivica Bokarica, Miho Bošković, Lucija Perojević, Adrenalinski park Sveta Ana, Beauty salon Šminkeraj, Butik Vita bella Fashion, Lukša Jakobušić, Julije Srgota, vozači Libertasa Pasko Čeović i Luko Tomić. Zahvalnice su uručene i Načelniku PU Dubrovačko-neretvanske Ivanu Pavličeviću, Postaji Pomorske policije Dubrovnik, Torcidi Dubrovnik, Majčinom selu Međugorje, Rukometnom klubu Hrvatske mladeži Dubrovnik te Zračnoj luci Dubrovnik.

Nakon priredbe priređena je božićna zakuska te prezentacija kreativnih božićnih čestitki, pločica, kuglica, anđela i ostalih ukrasnih božićnih predmeta koje su štićenici vrijedno izrađivali.