Aktualno IZDVAJAMO

Predstavnici Centra Josipovac kod Predsjednice

Danas su predstavnici Centra za rehabilitaciju Josipovac zajedno s ravnateljicom Marinom Sambrailo i likovnom terapeutkinjom Katarinom Cvitković imali posebnu čast provesti ugodno druženje na svečanom prijemu kod predsjednice Republike gospođe Kolinde Grabar-Kitarović. Korisnici Josipovca su pod vodstvom svoje likovne terapeutkinje mjesecima pripremali kreativne božićne ukrase koji sada krase najveći središnji bor Ureda predsjednice Republike.

Počašćeni i radosni korisnici Josipovca su za ovaj važan susret s predsjednicom Republike pripremili i prigodan poklon koji su sami izradili. Predsjednici su ponosno uručili sliku Dubrovnika koja će sada krasiti zidove Ureda na Pantovčaku. Uz prigodan prijem Predsjednica Republike je za sve prisutne pripremila slatke paketiće i pohvalila vještinu i maštovitost njihovih ruku. Uz predstavnike udruga invalida i djece s posebnim potrebama na prijemu je sudjelovala i pravobraniteljica za osobe s invaliditetom gospođa Anka Slošnjak.