Aktualno IZDVAJAMO Sport

NK Župa dubrovačka pobjedom završava jesenski dio natjecanja

U napetoj utakmici zadnjeg kola 1.ZNL seniori NK Župe dubrovačke uspjeli su pobijediti NK Orebić s rezultatom 2:1. Nije sve krenulo bajno za domaćine,  u 52.minuti Orebić dolazi do vodstva. Usprkos tome što je Župa promašila dosta prilika, ipak golovima Viktora Lekaje u 64.min i Antonia Lipotića u 72.min Župa dolazi do preokreta i rutinski utakmicu privodi kraju za konačnih NK Župa dubrovačka – NK Orebić 2:1

 

NK Župa dubrovačka – Orebić 2:1(0:0)

                             0:1 Ivan Kordić  52,1:1 Viktor Lekaj 64, 2:1 Antonio Lipotić 72.

 

ŽUPA DUBROVAČKA; Faris Sarić, Marko Šećer, David Gabrić(od 58′ Antonio Milić) , Mario Runje, Kristijan Prkut, Viktor Lekaj, Velimir Kajba (od 88′ Ivo Jovanović) , Ante Kovačić, Antonio Lipotić, Nemanja Mijodanić, Frano Mrđen