Aktualno

Sutra miniranje na radilištu Čibača!

slika preuzeta sa: kanali.radio-mreznica.hr

Iz Županijskog centra 112 obavijestili su o miniranju koje će se izvoditi u utorak 5. prosinca na radilištu Čibača od 9 do 17.30 sati.

Riječ je o širokom iskopu za naručitelja Graditelj d.o.o. Imotski za investitora Fero-term d.o.o. Tvrtka koja će se izvoditi miniranje je ‘Geomat’, javljaju iz DuLista.

Originalni članak možete pročitati ovdje.