Aktualno Kultura

Predstavljamo Vam FB grupu “ŽUPA NEKAD”

“ŽUPA NEKAD”

Grupa je osnovana 12. siječnja 2014.g.
Administratori : Madlena Miloslavić, Jelena Grbić , Petronela Pavlović, Nika Eleonora  i  tehnička podrška Ivo Bratičević.

Statistika:

  • Ukupno članova- 485, u zadnjih mjesec dana- 38 novih
  • 5100 pregleda, komentara, lajkova
  • 3671 slika je objavljena

Grupa je zatvorenog tipa i članom se postaje u slučaju: da nakon poslanog  zahtjeva administratori procijene da imate veze sa Župom dubrovačkom ili Vas netko od postojećih članova predloži administratorima.

Svrha i pravila.
Ova grupa postoji isključivo za zabavu te se njezine objave ne mogu upotrijebiti u komercijalne svrhe. Bilo bi nam drago da se što više članova uključi u postavljanju objava i to od prvih crteža Župe te njenih  prvih fotografija a kasnije i razglednica. Molimo također da budete aktivni u postavljanju komentara, a neprimjereni komentari će se brisati. Molimo da se objave postavljaju u grupama i to na način da kliknete ispod profilne slike na FOTOGRAFIJE i izabere jedan od albuma:
1. Album : MANDALJENA – ČIBAČA
2. Album : NOŠNJE – NAKIT – OSTALO
3. Album : LJUDI
4. Album : KUPARI – SREBRENO – MLINI – PLAT
5. Album : BRGAT – POSTRANJE
6. Album : CRKVE U ŽUPI
7. Album : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Nakon ulaska u odabrani album u desnom kraju kliknete na DODAJ FOTOGRAFIJE,kad se učita fotografija,pritisnute ispod slike u desnom kraju POST PHOTOS.Vaša objava se onda nalazi na dnu svih fotografija.Da bi ta objava bila vidljiva na zidu stranice,mora se upisati prvi komentar i ona će automatski izaći na zid.
Vaše video zapise koji se nalaze na vašem računalu postavljate tako da ispod profilne slike kliknete na DODAJ VIDEO a klipove sa you tube slobodno stavite izravno na zid stranice.

Ugodan boravak u grupi” Župa nekad “žele Vam administratori.

Foto i video sa sinoćnjeg ugodnog druženja.