Aktualno Sport

SLUŽBENI BILTEN ŽUPANIJSKOG NOGOMETNOG SAVEZA DUBROVAČKO-NERETVANSKOG Godina: II Datum: 25.10.2017. Broj: 21

SLUŽBENI BILTEN ŽUPANIJSKOG NOGOMETNOG SAVEZA
DUBROVAČKO-NERETVANSKOG
Godina: II Datum: 25.10.2017. Broj: 21

-SENIORI-
1. ŽNL
Rezultati
Kolo 7
22.10.2017 15:00 Lastovo Omladinac – Maestral ZAKAZANA
22.10.2017 15:00 Metković ONK Metković – Konavljanin 5:2
22.10.2017 15:00 Potomje Grk – Žrnovo 3:2
22.10.2017 15:00 Komin Gusar – Slaven 1:0
22.10.2017 15:00 Čibača Župa dubrovačka – Orebić 2:0
22.10.2017 15:00 Smokvica Jadran 1929 – Neretva 2:3
22.10.2017 15:00 Gabrili Croatia – Hajduk 1932 0:1

 

Tablica
Poz. Klub                                          OU     POB    NER   POR   POS   PRI    GR   Bod
1. Neretva                                            7        5           1           1        28        7     +21     16
2. Hajduk    1932                               7         5           1           1        15        7      +8      16
3. Gusar                                              7         5            1           1        13       7     +6       16
4. Orebić                                             7         4           2           1        16       5     +11      14
5. Župa dubrovačka                         7         4            2           1        12       8     +4      14
6. Slaven                                             7        4            0           3        15       11    +4      12
7. Konavljanin                                   7        4            0           3         4        19    -5       12
8. ONK Metković                              7        3            1            3        12       14    -2      10
9. Croatia                                            7       3            0            4         9         7     +2      9
10. Maestral                                       6       2            0            4         9        11     -2      6
11. Grk                                                 7       2            0            5          9       17     -8      6
12. Jadran  1929                                7       1            2             4        10       17    -7       5
13. Žrnovo                                          7       1             0            6          4        14   -10     3
14. Omladinac                                   6       0            0            6           3       25   -22     0

Raspored
Kolo 8
29.10.2017 14:30 Krvavac Maestral – Hajduk 1932
29.10.2017 14:30 Metković Neretva – Croatia
29.10.2017 14:30 Orebić Orebić – Jadran 1929
29.10.2017 14:30 Gruda Slaven – Župa dubrovačka
29.10.2017 14:30 Žrnovo Žrnovo – Gusar
29.10.2017 14:30 Čilipi Konavljanin – Grk
29.10.2017 14:30 Metković ONK Metković – Omladinac

Lista strijelaca
7
Brečić Dragan (Neretva)
6
Čepo Ivano (Orebić)
Jerković Frane (Neretva)
5
Grbeša Ivica (Jadran 1929)
Mostahinić Ivo (Slaven)
4
Batinović Ante (Neretva)
Opušić Pero (Konavljanin)
Pulić Ivan (Slaven)
Šorgić Goran (Konavljanin)
Tomas Marin (Neretva)
3
Grbešić Vlaho (Croatia)
Kovačić Ante (Župa dubrovačka)
Lekaj Viktor (Župa dubrovačka)
Pecotić Antonio (Jadran 1929)
Raguž Eduard (Gusar)
Tolušić Josip (Orebić)
Zadro Josip (Croatia)
Žuvela Igor (Hajduk 1932)
Žuvela Hrvoje (Hajduk 1932)
2
Batinović Vinko (Maestral)
Brečić Roko (ONK Metković)
Ćelić Teo (Maestral)
Dodig Darko (Gusar)
Gugić Goran (Hajduk 1932)
Ivanković Jurica (Slaven)
Ivanković Antonio (Orebić)
Jelavić Drago (ONK Metković)
Kajba Velimir (Župa dubrovačka)
Marević Stipan (ONK Metković)
Marić Mirko (Neretva)
Marić Dino (Orebić)
Milić Ivan (Konavljanin)
Oršulić Alen (Gusar)
Plećaš Josip (ONK Metković)
Redžepaj Kristijan (Grk)
Sokol Ante (Maestral)
Šeparović Ivan (Hajduk 1932)
Šiljeg Josip (ONK Metković)
Šmanjak Antun (Slaven)
Tulić Boris (Hajduk 1932)
Vodopić Mateo (Croatia)
1
Kuran Domagoj (Neretva)
Runje Mario (Župa dubrovačka)
Andreis Tomislav (Hajduk 1932)
Bačić Antonio (Hajduk 1932)
Badžek Mario (Orebić)
Barbir Dario (Neretva)
Bartulović Mario (Grk)
Batinović Tomislav (Gusar)
Bebić Andrija (Maestral)
Bogdanović Hrvoje (Grk)
Cebalo Ivan (Žrnovo)
Cetinić Silvano (Jadran 1929)
Čirjak Stipe (Grk)
Čužić Marin (ONK Metković)
Dodig Tomislav (Neretva)
Đurković Marko (Konavljanin)
Gabrilo Matej (Omladinac)
Gugić Hrvoje (Hajduk 1932)
Ivanković Mario (Grk)
Jerković Tonći (ONK Metković)
Kalauz Maro (Croatia)
Kaleb Nedjeljko (Neretva)
Kljunak Mateo (Konavljanin)
Kordić Ivan (Orebić)
Korica Andrej (Žrnovo)
Krešić Davorin (Konavljanin)
Ljubišić Rade (Grk)
Lonza Bruno (Župa dubrovačka)
Macan Pero (Slaven)
Marčinko Marijan (Grk)
Medak Ivan (Gusar)
Milović Toni (Žrnovo)
Mioč Josip (ONK Metković)
Nikolac Stipe (Gusar)
Pecotić Ino (Jadran 1929)
Plećaš Luka (Maestral)
Roso Blago (Orebić)
Slavković Ivan (Maestral)
Smolčić Goran (Župa dubrovačka)
Šantić Tomislav (Omladinac)
Šečer Marko (Župa dubrovačka)
Šuman Zrinko (Gusar)
Tomović Jakša (Žrnovo)
Trtoman Marko (Konavljanin)
Utovac Marko (Grk)
Vrkić Antonio (Omladinac)
Vukić Paulo (Slaven)
Autogol
1
Kuran Domagoj (Neretva)
Runje Mario (Župa dubrovačka)

 

JUNIORI (U18)-
Rezultati
Kolo 4
24.10.2017 15:00 Orebić Orebić – NA Libertas 6:3
25.10.2017 15:00 Metković Neretva – BŠK Zmaj 3:1
26.10.2017 15:00 Komin Gusar – Župa dubrovačka

Tablica
Poz. Klub                                                        OU     POB     NER     POR     POS     PRI     GR     Bod
1. Župa dubrovačka                                          3          3           0            0         12         6       +6         9
2. Neretva                                                          3          2           0             1         12         4        +8        6
3. Orebić                                                             3          2          0              1           2         9        +3       6
4. BŠK Zmaj                                                      4           1           0             3          9         11        -2        3
5. NA Libertas                                                  4           1           0             3         10         16       -6        3
6. Gusar                                                             3           1           0             2          6          15        -9        3

Raspored
Kolo 5
28.10.2017 15:00 Komin Gusar – Orebić
28.10.2017 15:00 Blato BŠK Zmaj – NA Libertas
02.11.2017 14:00 Čibača Župa dubrovačka – Neretva

Lista strijelaca
4
Ćotić Marin (Neretva)
Krmek Dominik (Župa dubrovačka)
Lonza Bruno (Župa dubrovačka)
Markić Josip (NA Libertas)
Marušić Duje (Neretva)
3
Čepo Ivano (Orebić)
Roso Blago (Orebić)
2
Čukteraš Christian (NA Libertas)
Glamuzina Mate (Gusar)
Marinović Jakov (BŠK Zmaj)
Milan Branimir (Neretva)
Mušić Nedo (Orebić)
Pecotić Jerko (BŠK Zmaj)
Soldić Toni (Župa dubrovačka)
Tolj Filip (Orebić)
1
Roso Tomislav (Gusar)
Begić Marin (BŠK Zmaj)
Bogdanović Dominik (NA Libertas)
Kapiteli Tonko (Orebić)
Magzan Duje (Neretva)
Marinović Ante (BŠK Zmaj)
Marušić Ilija (Neretva)
Miladin Mateo (NA Libertas)
Oršulić Alen (Gusar)
Perak Luka (NA Libertas)
Perović Matej (Župa dubrovačka)
Radić Matej (Župa dubrovačka)
Radonić Ivan (Gusar)
Rajić Luka (BŠK Zmaj)
Rikalo Hrvoje (Orebić)
Šeparović Matija (BŠK Zmaj)
Šimunović Anđelo (BŠK Zmaj)
Žderić Ivan (Gusar)
Autogol
1
Roso Tomislav (Gusar)

 

-MLAĐI KADETI (U15)-
Rezultati
Kolo 2
25.10.2017 15:00 Metković ONK Metković – BŠK Zmaj 2:1
Kolo 6
21.10.2017 13:00 Žrnovo Žrnovo – ONK Metković 3:0*
21.10.2017 16:00 Kupari NA Libertas – GOŠK – Dubrovnik 1919 1:0
22.10.2017 12:00 Vela Luka Hajduk 1932 – Grk 3:0
23.10.2017 15:00 Čilipi NA Konavle – Župa dubrovačka 0:1

Tablica
Poz. Klub                                            OU      POB      NER      POR      POS      PRI      GR      Bod
1. NA Libertas                                       6            5            0             1           13          5       +8          15
2. NA Konavle                                       5            4            0             1           15          5       +10        12
3. Župa dubrovačka                             6            4            0             2          12          4        +8          12
4. ONK Metković                                  6            3            0             3          13         15         -2          9
5. BŠK Zmaj                                           5            2            1              2          12           7        +5          7
6. GOŠK – Dubrovnik 1919                  5           2            0              3           9          10         -1         6
7. Hajduk 1932                                      5           2             0              3          8           10        -2          6
8. Žrnovo                                                5           1              0            4           6           17        -11         3
9. Grk                                                      5           0             1               4         6           21         -15         1

Raspored
Kolo 7
28.10.2017 13:00 Blato BŠK Zmaj – NA Libertas
28.10.2017 13:15 Čibača Župa dubrovačka – Žrnovo
28.10.2017 15:00 Potomje Grk – NA Konavle
18.11.2017 13:30 Dubrovnik GOŠK – Dubrovnik 1919 – Hajduk 1932

Lista strijelaca
5
Bošnjak Nikola (ONK Metković)
Jovanović Ivo (Župa dubrovačka)
Morina Adnan (NA Libertas)
Protić Jakov (BŠK Zmaj)
3
Berk Frano (NA Libertas)
Bjeloš Pero (NA Konavle)
Brailo Vlaho (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Bupić Miho (NA Libertas)
Franković Ante (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Gustin Božo (Župa dubrovačka)
Kuraica Željko (Grk)
Županović Bruno (NA Konavle)
2
Bratičević Antonio (NA Konavle)
Dominiković Mirko (ONK Metković)
Dragojević Josip (Hajduk 1932)
Kuran Marko (ONK Metković)
Šeparović Matija (BŠK Zmaj)
Šeparović Tino (Hajduk 1932)
Terzić Hrvoje (BŠK Zmaj)
Vidoš Mihael (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Vukić Ivo (NA Konavle)
1
Azinović Ante (Župa dubrovačka)
Bošković Nikola (Hajduk 1932)
Butigan Josip (ONK Metković)
Čupić Stijepo (NA Libertas)
Dužević Antonio (Žrnovo)
Grbić Nikola (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Herceg Luka (Grk)
Hilić Roko (Grk)
Ilin Adrijan (Grk)
Kinđerski Sandro (Hajduk 1932)
Kipre Luka (NA Konavle)
Korica Val (Žrnovo)
Manenica Ivan (ONK Metković)
Novak Luka (NA Konavle)
Pendo Josip (NA Konavle)
Petković Luka (ONK Metković)
Putica Nikša (Župa dubrovačka)
Raguž Luka (NA Konavle)
Sardelić Toni (BŠK Zmaj)
Sebastijan Antun (Župa dubrovačka)
Skokandić Toni (Žrnovo)
Skurić Toni (NA Konavle)
Šeparović Toni (BŠK Zmaj)
Šeparović Dino (Hajduk 1932)
Šimunović Kristijan (NA Libertas)
Tokić Zlatko (Župa dubrovačka)
Vojvodić Vid (BŠK Zmaj)
Volarević Nikola (ONK Metković)
Žuvela Luka (Hajduk 1932)

-MLAĐI PIONIRI (U12)-
GRUPA DUBROVNIK-ŽUPA DUBROVAČKA-KONAVLE
Rezultati
Kolo 6
22.10.2017 09:00 Kupari NA Libertas – NA Konavle II 3:0
22.10.2017 10:15 Kupari Župa dubrovačka – NA Konavle 1:2

Tablica
Poz. Klub                                        OU      POB     NER      POR      POS      PRI      GR      Bod
1. NA Libertas                                   5           5           0             0           13           0      +13       15
2. NA Konavle                                  5            3           1              1           13           6        +7       10
3. Župa dubrovačka                        5            2           1               2           9            8        +1       7
4. ŠN Božo Broketa                         4            1           0              3            7            15       -8       3
5. NA Konavle II                              5            0           0             5            4           17         -13     0

 

Raspored
Kolo 7
29.10.2017 09:00 Gabrili NA Konavle – NA Konavle II
29.10.2017 10:15 Gabrili Župa dubrovačka – ŠN Božo Broketa

Lista strijelaca
6
Gustin Božo (Župa dubrovačka)
4
Kušar Antoan (ŠN Božo Broketa)
Zglav Dominik (NA Konavle)
3
Lakić Borna (NA Libertas)
2
Brajko Valentin (Župa dubrovačka)
Desin Dominik (NA Konavle)
Duždević Lovro (NA Libertas)
Medo Maroje (NA Konavle)
Skurić Teo (NA Konavle)
Vlašić Frano (NA Libertas)
1
Bete Josip (NA Konavle)
Čupić Karlo (NA Konavle)
Dabo Đivo (NA Libertas)
Janković Luka (NA Konavle)
Kostopeč Marin (NA Konavle)
Kraljević Ante (NA Libertas)
Lučić Antonio (ŠN Božo Broketa)
Magud Ivano (NA Konavle)
Mikulandra Roko (NA Libertas)
Novak Vlaho (NA Konavle)
Pivčić Josip (NA Konavle)
Prkačin Dominik (NA Libertas)
Sentić Kristijan (NA Libertas)
Sršen Mihael (NA Libertas)
Stanić Đivo (ŠN Božo Broketa)
Šilje Antun (ŠN Božo Broketa)
Vukas Ivano (Župa dubrovačka)

 

POČETNICI (U10)-
GRUPA DUBROVNIK-ŽUPA-KONAVLE
Rezultati
Kolo 6
21.10.2017 10:15 Kupari NA Konavle II – Župa dubrovačka 0:5
21.10.2017 11:30 Kupari NA Konavle – Župa dubrovačka II 0:1
21.10.2017 12:30 Kupari NA Konavle III – GOŠK – Dubrovnik 1919 1:4
21.10.2017 13:30 Kupari NA Libertas II – GOŠK – Dubrovnik 1919 II 0:3
21.10.2017 14:30 Kupari NA Libertas – ŠN Božo Broketa 3:0

Tablica

Poz. Klub                                       OU      POB      NER      POR      POS      PRI      GR      Bod

1. Župa dubrovačka                       5             4           1            0            19         5        +14        13

2. Župa dubrovačka II                  5             4           1             0           12           2      +10        13

3. NA Konavle                                 5            4           0            1            26           2      +24        12

4. GOŠK – Dubrovnik 1919           5           4            0            1            10            6      +4          12

5. NA Libertas                                 5           3            0             2           11            4       +7           9

6. ŠN Božo Broketa                       5            1             1             3           6             11      -5            4

7. NA Konavle III                           5           1             1              3           7            18       -11          4

8. GOŠK – Dubrovnik 1919 II      5           1              0            4            6             9        -3           3

9. NA Konavle II                            5           0             1             4            1            21        -20         1

10. NA Libertas II                         5           0              1             4             0          20       -20         1

Raspored
Kolo 7
28.10.2017 08:00 Čibača ŠN Božo Broketa – NA Libertas II
28.10.2017 09:15 Čibača NA Libertas – NA Konavle
28.10.2017 10:15 Čibača GOŠK – Dubrovnik 1919 – Župa dubrovačka
28.10.2017 11:15 Čibača NA Konavle II – Župa dubrovačka II
28.10.2017 12:15 Čibača GOŠK – Dubrovnik 1919 II – NA Konavle III

Lista strijelaca
13
Radonić Juraj (NA Konavle)
9
Pregelj Đivo (Župa dubrovačka)
5
Novak Vlaho (NA Konavle)
4
Doko Toni (ŠN Božo Broketa)
Magud Ivano (NA Konavle)
Papac Leon (NA Libertas)
3
Krkić Josip (Župa dubrovačka)
Miloslavić Mihael (Župa dubrovačka)
Njavro Luka (GOŠK – Dubrovnik 1919)
2
Čović Petar (Župa dubrovačka)
Kašić Dino (NA Libertas)
Kevo Robert (Župa dubrovačka)
Kutlić Ivano (NA Konavle)
Matić Ivan (Župa dubrovačka)
Miličić Marin (NA Konavle)
Novak Toni (NA Konavle)
Repović Pjerino (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Rešetina Jakov (NA Libertas)
Svilokos Matej (Župa dubrovačka)
Varela Cristian Jose (Župa dubrovačka)
Vujica Grgur (NA Konavle)
1
Bačić Borna (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Bupić Matija (NA Libertas)
Crnjak Maroje (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Čupić Mateo (NA Konavle)
Čupić Paulo (NA Konavle)
Daković Ivano (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Đuderija Arijan (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Gabriel Bender (Župa dubrovačka)
Galjuf Josip (Župa dubrovačka)
Gojavić Matej (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Gverović Teo (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Jozić Dorian (Župa dubrovačka)
Koprivec Pero (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Kurtović Daris (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Lučić Marko (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Marijanović Marin (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Marušić Petar (Župa dubrovačka)
Medić Luka (NA Libertas)
Miličić Petar Toni (NA Konavle)
Njire Ivo (NA Konavle)
Pezo Mate (NA Libertas)
Podojak Kenan (ŠN Božo Broketa)
Previšić Marko (Župa dubrovačka)
Raguž Luka Petar (Župa dubrovačka)
Tapalović Marin (GOŠK – Dubrovnik 1919)
Vugdelija Lovro (ŠN Božo Broketa)

-PREDNATJECATELJI (U8)-
GRUPA DUBROVNIK-ŽUPA-KONAVLE
Rezultati
Kolo 6
21.10.2017 16:30 Dubrovnik NA Libertas – Župa dubrovačka II 14:1
21.10.2017 17:15 Dubrovnik ŠN Božo Broketa – Župa dubrovačka 0:3
21.10.2017 18:00 Dubrovnik ŠN DU Talent – NA Konavle 1:4
21.10.2017 18:45 Dubrovnik GOŠK – Dubrovnik 1919 – NA Konavle II 7:0

Tablica
Poz. Klub                                  OU       POB      NER      POR      POS      PRI      GR      Bod
1. GOŠK – Dubrovnik 1919       5             5            0            0         32          8       +24       15
2. NA Libertas                            6             4            0            2         38        14       +24       12
3. Župa dubrovačka                  5             4            0             1         26          9       +17         12
4. ŠN Božo Broketa                   5             3             1            1          21           8      +13         10
5. NA Konavle                            5             2             1            2          15         16         -1            7
6. ŠN DU Talent                        6             1             0           5           13         27       -14          3
7. Župa dubrovačka II              5             1             0           4            8          34       -26         3
8. NA Konavle II                       5             0             0          5             0          37       -37          0

Raspored
Kolo 7
04.11.2017 16:30 Dubrovnik Župa dubrovačka II – GOŠK – Dubrovnik 1919
04.11.2017 17:15 Dubrovnik Župa dubrovačka – NA Konavle
04.11.2017 18:00 Dubrovnik ŠN DU Talent – NA Konavle II
04.11.2017 18:45 Dubrovnik ŠN Božo Broketa – NA Libertas