Aktualno IZDVAJAMO

Prvog petka u veljači nosimo crveno za žene

Budimo i mi dio borbe protiv opake bolesti kod žena. Podržimo nježniji spol i prenesimo im kap naše snage, da se nose s ovom opakom bolesti koja otežava njihove živote! Moždani udar kod žena je svakako nešto o čemu se malo zna. Znatno više pogađa žene, nego muškarce. Kada žena doživi moždani udar, teško se prepozna u početku a i teško se liječi. Najvažnije u kod moždanog udara je da ste dobro educirani i upoznati sa svim simptomima. Ovaj petak je prvi dan koji će obilježiti i podržati sve žene koje su doživjele moždani udar. Prvu hrvatsku javnozdravstvenu akciju    „Dan crvenih haljina“ obilježimo nečim crvenim. Prvi petak u veljači nosi crveno!

Heshtag #nosicrveno širi se društvenim mrežama kao podrška svakoj ženi koja je doživjela moždani udar. Za dodatne informacije posjetite facebook stranicu Dan crvenih haljina.

#nosicrveno #dancrvenihhaljina #podrskazupanet